Možnosti a ceník inzerce na webu Mužská věc

CENÍK INZERCE A SLUŽEB

PR ČLÁNEK + tip
PR článek zveřejníme v rubrice Kiosek nebo Krásné stroje. Připravíme ho buď podle vašich podkladů (text, fotky, odkazy) nebo text napíšeme sami s ohledem na styl a obsah našeho webu. Součástí balíčku je tip na váš produkt/službu, který uveřejníme v rubrice Kiosek s vámi určeným časovým odstupem od publikace hlavního článku.

Cena od 5000 Kč

Příklad PR článku:

Odkaz na celý článek včetně aktivních prokliků na produkty ZDE

 

Příklad tipu:

BANNEROVÁ REKLAMA
1. Váš banner uveřejníme na 30 dnů na úvodní straně, kde ho uvidí každý návštěvník webu.

Cena: 10 000 Kč

2. Váš banner uveřejníme na 30 dnů ve vnitřní části webu, takže čtenáři ho uvidí při listování menu a četbě jednotlivých příspěvků.

 

Cena: 5000 Kč

Součástí balíčku je tip na váš produkt/službu, který uveřejníme v rubrice Kiosek s datem podle vašeho výběru.

 

SPONZOR ČLÁNKU

Pod vybranými příspěvky zveřejníme vaši textovou reklamu s proklikem na váš web, případně – pokud jde o dar soukromé osoby – se jménem a poděkováním.

Cena: 500 Kč

Příklad sponzorství článku:

 

TESTY
Pokud máte zboží nebo služby, které chcete prezentovat na našem webu, rádi je otestujeme a připravíme článek do rubriky Kiosek.

Příklad testu ZDE

Cena: od 5000 Kč

Svým zaměřením jsme primárně nekomerční obsahový web a tomu odpovídá i naše současná čtenost kolem 1,2 tis. návštěv měsíčně. Tím, že si u nás zaplatíte reklamu, částečně přispíváte i k tomu, že můžeme v provozování Mužské věci pokračovat na základě svobodně vytvořených textů, které – jak věříme – stojí za to psát i číst. Děkujeme.