Krutá pomsta sladké Daisy

Focení mě bavilo už od základky. A první nahou holku jsem vyfotil, když mi bylo jedenáct. Byla to sestřenice, byla o dva roky starší, mezi nohama už jí rostly chloupky a měla zřetelná prsa. Udělal jsem akt ve stylu, jak jsem si představoval, že by ho vyfotil Taras Kuščynskyj. Z dnešního pohledu to byla bezcenná fotka, ale mně to tehdy hodně pomohlo v jinak docela krutém školním koletivu. Přiznávám, taky jsem těch fotek dost prodal starším nadrženým spolužákům. A nahé holky mi jako hlavní téma zůstaly až do dospělosti. 

Aniž jsem to nějak plánoval, moje posedlost nahými těly způsobila, že jak jsem nechtěl fotit nic jiného, vypracoval jsem se v uznávaného fotografa aktů a erotických obrázků. O modelky jsem neměl nouzi a o tom, jestli to nakonec bude akt nebo erotika, rozhodovalo pouze tělo modelky. Měl jsem svoje priority, co se týče tělesných proporcí, a podle toho jsem volil kompozici snímku. Když mě ta holka moc nevzrušovala, udělal jsem s ní skvostný akt. A když mě naopak vzrušovala, nafotil jsem s ní luxusní erotické snímky. Pravda je, že focení erotických snímků mělo zhusta velice vášnivou dohru už mimo objektiv fotoaparátu. Však jsem na to měl svůj ateliér jaksepatří vybavenej. 

Autorem bronzové sošky je italský umělec Aldo Vitaleh, jehož sošky v dražbách dosahují rekordních výšek.

Čas od času došlo mezi mnou a modelkou k nedorozumění, to když jsem hned napoprvé nepochopil, co ode mě očekává. Zařadil jsem si ji třeba do kategorie erotika, a ona chtěla jenom akt a nic víc. Jako vůbec nic navíc. Případ, že bych někoho zařadil do kategorie akt a ona chtěla erotiku, si nepamatuju. Teď už vím, že si to nepamatuju k mé velké škodě a že kdybych tehdy projevil jenom trochu víc empatie, nemusel jsem dopadnout takhle. Ptáte se jak? Dobře, já vám to tedy povím, chvilku času ještě mám. 

Modelky mě většinou oslovovaly prostřednictvím Facebooku, bylo tomu tak i u Daisy. Napsala mi, že má zájem o focení, domluvili jsme si termín a v daný čas se dostavila ke mně do ateliéru. Na první pohled jsem věděl, že to je erotika. Jenomže Daisy trvala na aktu. Říkala, že studuje výtvarné umění, a chce své akty jako předlohu pro malbu. Chvíli jsme si povídali, protože přitom mě napadají figury, které by se daly s modelkou nafotit, jenomže u Daisy mi neustále skákaly na mysl erotické pozice. Začal jsem ji tedy fotit jen tak, jak mě momentálně napadlo. Asi po hodině se mi zdálo, že je malinko vzrušená, využil jsem toho tedy a začal ji nenápadně manipulovat do erotických figur. Vůbec se nebránila a ochotně pózovala podle mých pokynů. Mezi námi to jiskřilo a já věděl, že tentokrát bude mít naše focení náležitou dohru. Chtěl jsem přestat a přejít na věc, ale Daisy chtěla ve focení pokračovat. Dělala u toho přitom taková smyslná gesta, že jsem se jen ztěží ovládal. A pak to přišlo. Daisy se najednou na mě vrhla a začala mě líbat a strhávat ze mě šaty. Bylo to něco úžasného, ta její skrývaná a nyní naplno propuklá divokost v kombinaci s nádherným tělem. Daisy byla zcela nahá, já po chvíli také. Najednou mě otočila k sobě zády a na rukou mi cvakla pouta. Vůbec nevím, odkud je vytáhla. Potom mi spoutala nohy a přinutila mě lehnout si na záda na gauč. Bral jsem to jako bláznivou hru, která šroubovala moje vzrušení do nebeských výšin. Ze stolku vzala můj mobil a namířila mi ho na obličej. Odemkl se. Zachechtala se a začala mě s ním fotit nebo natáčet, nevím. To mě dopálilo a chtěl jsem se zvednout z gauče a něco udělat, nějak se bránit, ale šlo to dost blbě a vždycky když už se mi zdálo, že mám vyhráno, kopla do mě tak, že jsem zase skončil na gauči a posléze na zemi. 

Nemohl jsem tušit, že mě s mým mobilem natáčela do mých vlastních stories jako přímý přenos ponížení známého fotografa. Polila mě v rozkroku vodou a hlásila, že jsem pochcanej. Řval jsem na ni, ať toho nechá, prosil, nadával. Jenom jsem jí tím nahrával a dělal ze sebe pitomce v přímém přenosu. Můj insta profil sledovalo šedesát tisíc lidí, na Facebooku jsem jich měl ještě víc. Ti všichni viděli fotografa v jeho ateliéru, jak ho trýzní jeho modelka, a všichni mi to přáli.
„Proč?“ zasípal jsem. Na chvíli přestala natáčet. „Protože moje sestra tě chtěla, a tys jí nafotil jenom blbý akty. Tolik k tobě vzhlížela, tak moc tě milovala, a tys ji takhle ponížil. Dneska je v blázinci a ty za to teď zaplatíš.“

Upnula můj mobil do stativu a znovu zapnula nahrávání. Potom tak, aby jí nebylo vidět do obličeje, mě připoutala ke gauči, zalepila pusu páskou, a odešla. Neřekl jsem vám, že mám ateliér udělaný tak, že se do něho zvenčí nikdo nedostane, pokud já nebudu chtít. Jakmile za ní zaklaply dveře, věděl jsem, že budu žít už jenom tak dlouho, dokud vystačí baterie v mobilu.  

Podle skutečného příběhu zpracoval: Jiří Roth
Ikona: Mužská věc
Foto: desertcart.ae