Pomáháme šikovným lidem v nouzi

Rouška nemusí být jen nutné zlo. Pro někoho se může stát i módním doplňkem.

Nepotřebujete roušku? S kapsou, bez kapsy nebo 3D? Pro sebe a pro děti? Lucie ušije!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nabízím designové roušky tří typů v dospělé i dětské velikosti a doplňky. 

Typy roušek:

Jednobarevná rouška klasického střihu: dvouvrstvá rouška, s kapsou na filtr i bez ní. Jednotná cena za všechny vzory látky. Cena: 50 Kč 

Kombinovaná vícebarevná rouška: střih a vlastnosti jsou stejné jako u jednobarevné. Liší se pouze možností nakombinovat více látek na jedné roušce. Z výběru látek, dle libosti kombinace. 
Cena: 100 Kč

3D rouška: Dvouvrstvá rouška specifického střihu. Rozevírá se zvlášť na ústa a nos. Pohodlná při mluvení a celkovém nošení. Dobře padne různým typům obličeje. Bez kapsy na filtr.
Cena: 150 Kč

Nabízím i doplněk k roušce neboli způsob, jak se s ní sladit, může se jednat například o čelenku, či samotné zdobení roušky. Konkrétní doplněk a celková cena po vzájemné domluvě. 

Roušky jsou dvouvrstvé, bavlněné. S kapsou na filtr i bez. Všechny roušky jsou 100% bavlněné a lze je vyvářet. Pro rychlejší údržbu je možné je přežehlit na nejvyšší stupeň, či vyprat na 90 stupňů v pračce. Vyváření se obecně doporučuje kolem 15 minut.

Předání je možné buď osobně, na Praze 4, nebo poštou. Zdarma obyčejně; 55,- Kč doporučeně. Za obyčejné doručení neručím, mám však zkušenost, že roušky přijdou v pořádku obvykle hned do druhého dne.

Kontakt:
Email: Lucie.Vaisova@email.cz
Tel.: 603 520 354
Facebook: Lucy Vaisová.

Připravil: Dalibor Demel

Foto a text: Lucie Vaisová