Nové návštěvy míst nekonečných rozkoší – Leni

Muži se v pohledu na prostitutky dělí na dvě skupiny: Jedni tvrdí, že nebudou platit za něco, co mohou mít zadarmo, druzí oceňují snadnost výběru a dostupnost žen, na které by si jinak netroufli. Už v prvním seriálu jsem zdůrazňoval, že miluju celé to dráždivé prostředí vykřičených domů, ale nejvíc mě baví odhalovat osudy žen, jež se vydaly na tuto dráhu.

 

Podivuhodná trojice s Leni v čele

Občas jsem se cestou ze svého oblíbeného podniku stavil v nonstop baru za rohem. Byl tam sympatický barman, který měl svůj svérázný pohled na život a pokaždé jsme spolu dobře pokecali. Obvykle jsem tam zašel až po návštěvě podniku, abych završil večer či noc plnou blaženosti, protože Olda – tak se barman jmenuje – mě vždycky vrátil skvělým způsobem do reality. Prostě přítulná ženská a chlapský kecy spolu s dobrým pitím mi pokaždé udělaly dobrou náladu minimálně na celý další den. Tentokrát jsem do baru zašel ještě před tím, než jsem se ponořil do toho tajuplného světa – sám nevím, co mě k tomu přimělo – a do podniku už jsem nedošel. V baru si ke mně totiž přisedla Leni. 

Pieter Bruegel starší (1525???–1569): Triumf smrti (1562).

Původně jsem myslel, že jde o jednu z holek od vedle. Vypadala tak a chovala se tak. Zavedla se mnou řeč a já jí nepříliš ochotně odpovídal – těšil jsem se na pokec s Oldou. Ten nás pozoroval a trochu potutelně se usmíval. Ve chvíli, kdy si Leni něco prohlížela v mobilu, se ke mně při nalévání sklenky naklonil a zašeptal: „Bude tě zvát domů do trojky.“ Odkráčel pryč a Leni se už zase začala věnovat mně. Nepřekvapující návrh přišel vzápětí. Začala ovšem oklikou. Jestli se mi líbí. Neurčitě jsem pokrčil rameny. Jestli bych s ní chtěl strávit večer. Podíval jsem se na ni a pak na prostředí kolem nás. Nemyslí tady, ale u ní doma. Na můj tázavý pohled odvětila, že má doma manžela, který moc rád pozoruje, jak si jeho žena užívá s jiným mužem. Takovouhle trojku jsem si teda nepředstavoval. 

Leni nedala na můj odmítavý postoj a snažila se mi objasnit, že svého muže nade všechno miluje a kvůli němu je ochotná spát i s jinými muži. Většinou je loví tady v baru, ale občas zajde i někam dál do města. Nemá problém někoho sehnat, a taky je ráda, že si smí vybírat sama. Dělá to tak dvakrát do měsíce, ale teď má její muž období, že to chce skoro obden. Leni si přivede domů cizího muže, tam se s ním pomiluje, a její muž to přitom pozoruje z vedlejšího pokoje. Mají k tomu speciálně upravené okýnko, kterým se dříve podávalo jídlo z kuchyně. Místo okna zakrývá díru ve zdi z jedné strany průhledné zrcadlo, jako mají kriminalisté ve výslechové místnosti. Jakmile Leni skončí, vypakuje cizího muže pryč a teprve pak přijde její manžel, který je pozorováním tak rozhicovaný, že se Leni ani nemusí bát nějaké dlouhé akce. 

Leni mi popisovala všechno tak lákavě, že jsem měl sto chutí to s ní zkusit, ale představa, že mě přitom pozoruje cizí chlap, se mi pranic nezamlouvala. Zdvořile jsem jí odmítl, ona vesele pokývala, shrábla z baru telefon a sirky, s nimiž si celou dobu hrála, a odplula ke stolku, kde seděli tři vyfintění mladíci. Možná že se dnes v noci bude manžel Leni dívat třikrát. Ale to už jsem se nedozvěděl. Kopl jsem do sebe posledního panáka, zaplatil a zamířil za roh, kde jsou k mání jenom samý hezký ženský.

Zaznamenal: Jiří Roth
Foto: Creative commons
Ikona: Mužská věc